UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Vicemistrz - Do Vicemistrz Nie nic sie nie zmieniło, i nie dojrzała z jednej strony smieszy ale z drugiej np. gdy zabrania ubierac kurtki i wchodzić do klasy gdy jest ziąb : jesien/zima przy otwartych oknach (bo jej zdaniem musimy się dotleniać-widocznie do tego stopnia aby sie trząchać z zimna)i jeszcze uparcie twierdzi, że to BRAK KULTURY to chyba jest cos nie halo, bo to jest indywidualna sprawa czy komuś jest zimno czy nie, tymbardziej, ze sama szkola jest zimna P. s ja znam definicje kultury ale nic nie było o kurtkach, ktore sie ubiera gdy jest czlowiekowi zimno, może coś sie zmienilo, bo kim, ja jestem, P. polonistka wie lepiej
karolek2