UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najważniejsi są nauczyciele w szkole a uczniowie mały szczegół myślę że dyrekcja nie zauważa zależności,że jak uczniów by nie było oni by musieli sobie gdzieś indziej szukać miejsca ale kto tam będzie zwracał na to uwagę, biorą kasę i maja wywalone no czasami się powyżywaja na uczniach bo gdzieś swoją frustrację trzeba wylać
Kacperk