A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To LO to kpina, nauczyciele mają nierówno pod sufitem, w artykule jest pieknie napisane o wychowaniu mlodziezy a ja mam wrazenie ze co najwyzej ich sie wychowuje na bezdusznych i wyrachowanych tak jak uczacy nauczycieli w tym rynsztoku, nie maja szacunku do mlodziezy, sa nie kompetentni, nie pomagają uczniom gdy jest taka potrzeba tylko rzucają kłody pod nogi, a P. Maciesza to juz naprawde mogla sie nie osmieszac i nie zabierac glosu, bo nie jest obiektywna w swoim ocenianiu, zabrania wnosić kurtki na lekcje gdy mlodziezy jest zimno a szkoly nie stac na to by ocieplić, i twierdzi ze to brak kultury, osmieszanie ucznia i wbijanie noża w plecy jest codziennością, przestrzegam wszystkich tych ktorzy mieli by zamiar pojsc do tej pozostawiącej wiele do życzenia szkoly, to ciężko nazwać szkołą, to jest pseudo instytucja, ktora predzej czy pozniej upadnie
nie polecam szkoły. .. naprawdę to co się tam dzieje powinno ujrzeć światło dzienne bo wszystko pieknie jest z wierzchu ale jak dla mnie to nie mają co świętować, wolna amerykanka ktoś powinien się wziąć za nich i ostro pokontrolować to co oni tam robią. .. ciezko az uwierzyć ze w XXI wieku grono pedagogiczne się tak zachowuje
JAK to niekompetentny wypalony facet...powinni go już dawno zmienić
Witam. Pozdrawiam niekompetentną nauczycielkę matematyki, która uczyła mnie 6 lat temu.
Bodajże na imię miała Ewa. .. aż żal mi du.. ściska, żę ktoś taki może uczyć w szkole.
Mam nadzieje, że to czytasz bo już dawno powinnaś wylecieć za brak kompetencji, pozdrawiam Michal
88 miejsce w kraju
dyrektor na każdym zastępstwie omawiał "Dżumę", jakby to była jedyna książka, którą przeczytał. może to się zmieniło, ale szczerze wątpię. robi z siebie wielkiego erudytę no ale niestety tak nie jest. na dodatek przy odbiorze arkuszy z wynikami maturalnymi, jeśli komuś powinęła się noga i ma mniej procent niż by chciał jest chamski i beznadziejnie komentuje swoich uczniów. ot dyrektor.
P.Maciesza ocenia za nazwiska xD nauka biologii również zostawia wiele do życzenia..Nie wyrabiamy z materiałem,bo nauczycielka woli pogadać sobie o czymś innym
Szkoda tylko ze o tak wielkim wydarzeniu nie poinformowano absolwentów.
Gratuluję piękne komentarze coś na rzeczy musi być
No tak zapomialem dodać, to że nazwisko gra głowną rolę a nie wiedza, warto tez dodac ze jezeli uczen odpowie na lekcji na pytanie zle albo nie pełnie juz są komenatarze od tej bardzo nie milej Pani, że bedziemy miec 0 pkt na maturze za taka odpwowiedz i obsmiewa taka osobe, nasuwa sie pytanie po co sie uczeszcza na lekcje? bo wydaje mi sie, ze po to zeby sie nauczyć a nie wysłuchiwać jakim to jest sie głupim i byc wysmiewanym, nie ma tutaj mowy o motywowaniu ucznia czy o poprawianiu jego błędnych odpowiedzi, nie doceniają ucznia za udzielanie sie na lekcji tylko demotywują takim zachowaniem, bo większość sie obawia zabrać glos bo ośmieszy za złą odpowiedź bo przecież P. M z wszystkich dziedzin jest najlepsza, poza tym byly komentarze ze jak mamy sie zamiar tu dostac czy tam to sie nie dostaniemy bo trzeba byc wybitnym, widocznie Pani ma nie spełnione ambicje i jest wypalona (co widać) i probuje młodym ludziom wciskać, że są beznadziejni i do niczego się nie nadają. Nauczyciel nie powinien sobie pozwalać na takie komentarze (choć ma przyzwolenie od dyrekcji-nic nie robią w celu aby unikać takich sytuacji, i nie rozmawiają z nauczycielami widocznie jak powinni sie zachowywać i jakie mają OBOWIĄZKI JAKO NAUCZYCIELE!) Droga Pani, tak nawiasem mowiąc, to własnie mlodzi ludzie bedą mieli za zadanie utrzymać wiecej emerytów niz zwykle być może za jakis czas Pani do nich dołączy, więc trochę szacunku