Wybrany wątek opinii
Podziękowania dla Pana Dyrektora, który jest absolutnie wyjątkową osobą, nadająca ton szkole. .. dziękuję za 3 lata mego dziecka, które na zawsze ukształtowały w nim same dobre i pozytywne postawy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
9
@sdfh - czy to sam zainteresowany napisał sobie podziękowania?
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@sdfh - wyszukane poczucie humoru
Do moderacji
Odpowiedz
2
0