Wybrany wątek opinii

Podziękowania dla Pana Dyrektora, który jest absolutnie wyjątkową osobą, nadająca ton szkole. .. dziękuję za 3 lata mego dziecka, które na zawsze ukształtowały w nim same dobre i pozytywne postawy.
sdfh (2016.09.24)
@sdfh - czy to sam zainteresowany napisał sobie podziękowania?
(2016.09.25)
@sdfh - wyszukane poczucie humoru
wikawikusia (2016.09.28)
Powrót do komentarzy