Wybrany wątek opinii

Jestem absolwentem III LO i mam nadzieję że Pani Maciesza dojrzała do roli nauczyciela licealnego, bo gdy prowadziła lekcję z moją klasą to........miała dziwne zachowania, które do tej pory wśród znajomych z zabawą komentujemy wracając do lat licealnych. Ehhh III LO szkoda że tak szybko ten czas przeleciał. Pozdrawiam wszystkich.
Vicemistrz (2016.09.24)
@Vicemistrz - Do Vicemistrz Nie nic sie nie zmieniło, i nie dojrzała z jednej strony smieszy ale z drugiej np. gdy zabrania ubierac kurtki i wchodzić do klasy gdy jest ziąb : jesien/zima przy otwartych oknach (bo jej zdaniem musimy się dotleniać-widocznie do tego stopnia aby sie trząchać z zimna)i jeszcze uparcie twierdzi, że to BRAK KULTURY to chyba jest cos nie halo, bo to jest indywidualna sprawa czy komuś jest zimno czy nie, tymbardziej, ze sama szkola jest zimna P. s ja znam definicje kultury ale nic nie było o kurtkach, ktore sie ubiera gdy jest czlowiekowi zimno, może coś sie zmienilo, bo kim, ja jestem, P. polonistka wie lepiej
karolek2 (2016.09.24)
@karolek2 - Ty chyba napisales te wszystkie negatywne komentarze, opatrzyles je tylko innymi nickami?
fizdzi_*izdzi (2016.09.24)
Powrót do komentarzy