UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podziękowania dla Pana Dyrektora, który jest absolutnie wyjątkową osobą, nadająca ton szkole. .. dziękuję za 3 lata mego dziecka, które na zawsze ukształtowały w nim same dobre i pozytywne postawy.
sdfh
Podziękowania dla Pana Dyrektora, który jest absolutnie wyjątkową osobą, nadająca ton szkole. .. dziękuję za 3 lata mego dziecka, które na zawsze ukształtowały w nim same dobre i pozytywne postawy.
sdfh