UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podziękowania dla Pana Dyrektora, który jest absolutnie wyjątkową osobą, nadająca ton szkole. .. dziękuję za 3 lata mego dziecka, które na zawsze ukształtowały w nim same dobre i pozytywne postawy.

sdfh

Anuluj