UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem absolwentem III LO i mam nadzieję że Pani Maciesza dojrzała do roli nauczyciela licealnego, bo gdy prowadziła lekcję z moją klasą to........miała dziwne zachowania, które do tej pory wśród znajomych z zabawą komentujemy wracając do lat licealnych. Ehhh III LO szkoda że tak szybko ten czas przeleciał. Pozdrawiam wszystkich.

Vicemistrz