33
23.09.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@sdfh - czy to sam zainteresowany napisał sobie podziękowania?
(2016.09.25)
Bardzo przykro mi się robi czytając te wszystkie komentarze. .. Ja jestem to już 3 rok i wystarczająco poznałam tą szkołę, żeby powiedzieć, że lepiej trafić nie mogłam. Nie chcę tu nikomu słodzić, więc powiem krótko- ta szkoła nie nauczyła mnie cwaniactwa a dążenia do celu. Nauczyciele są różni, myślę, że jak wszędzie, ale większość z nich to naprawdę dobrzy ludzie. Dyrektor to dla mnie bardzo inspirujący człowiek. Jest szczery w tym, co robi, przy czym do każdego nauczyciela i ucznia podchodzi z szacunkiem. A na lekcji każdego traktuje indywidualnie. Widać, że włożył mnóstwo wysiłku w to, żeby stworzyć tą szkołę. .. Co tu dużo mówić- dla mnie trzy lata w tym liceum były chyba najlepszymi latami życia. Wiem, że wiele osób by się z moim zdaniem zgodziło, jednak tak to już jest w tym internecie, że najwięcej do powiedzenia mają hejterzy. ..
trzecioklasistka (2016.09.25)

info

5  
  9
@sdfh - wyszukane poczucie humoru
wikawikusia (2016.09.28)