UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najważniejsi są nauczyciele w szkole a uczniowie mały szczegół myślę że dyrekcja nie zauważa zależności,że jak uczniów by nie było oni by musieli sobie gdzieś indziej szukać miejsca ale kto tam będzie zwracał na to uwagę, biorą kasę i maja wywalone no czasami się powyżywaja na uczniach bo gdzieś swoją frustrację trzeba wylać
Kacperk