Wybrany wątek opinii
w Elblągu są dużo starsze szkoły więc po co ten cyrk, czy nie było by lepiej pozyskane środki przeznaczyć dla potrzebujących?
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
po to jest ten cyrk zeby udawać ze to jest swietna szkola co oczywiscie z prawdą nie ma nic z wspolnego, a oni skoro nie potrafią pomoc wlasnym uczniom to tymbardziej nie pomogą " jakimś tam " potrzebującym
Do moderacji
Odpowiedz
3
0