UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nauka biologii...za dużo powiedziane Notatki,notatki i jeszcze raz notatki a na pracach klasowych parę kartek zadań maturalnych gdzie na lekcjach się nie uczy młodzieży rozwiązywać zadań,wymagania są ogromne a nauczanie żadne... gratuluję
Karolina.98