UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem absolwentem III LO i mam nadzieję że Pani Maciesza dojrzała do roli nauczyciela licealnego, bo gdy prowadziła lekcję z moją klasą to........miała dziwne zachowania, które do tej pory wśród znajomych z zabawą komentujemy wracając do lat licealnych. Ehhh III LO szkoda że tak szybko ten czas przeleciał. Pozdrawiam wszystkich.

Vicemistrz

Anuluj