UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nauka biologii...za dużo powiedziane Notatki,notatki i jeszcze raz notatki a na pracach klasowych parę kartek zadań maturalnych gdzie na lekcjach się nie uczy młodzieży rozwiązywać zadań,wymagania są ogromne a nauczanie żadne... gratuluję
Karolina.98