UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nauka biologii...za dużo powiedziane Notatki,notatki i jeszcze raz notatki a na pracach klasowych parę kartek zadań maturalnych gdzie na lekcjach się nie uczy młodzieży rozwiązywać zadań,wymagania są ogromne a nauczanie żadne... gratuluję

Karolina.98