UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bo jest Prawdę ujrzy tylko ten,który miał doczynienia z ta szkoła tzn nauczycielami,dyrekcja prawdę mówiąc w żadnej szkole nie spotkałem się z taką polityka jak u nich,brak słów niż demograficzny a oni ucznia mają za nic,sposoby nauczania, motywowania,wychowania.... Są przynajmniej nie na poziomie tej szkoły która udaje taka bez zarzutu,źle się dzieje oj źle Przykro na to patrzeć w tym wszystkim szkoda mi młodych
Darekson