UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Janek2345 - Konczylem szkole w 2006 roku, wtedy dopiero zaczynali wymiane okien na korytarzach, ale nie przypominam sobie, zeby trzeba bbylo w kurtkach na lekcji siedziec
fizdzi_*izdzi
@Janek2345 - Konczylem szkole w 2006 roku, wtedy dopiero zaczynali wymiane okien na korytarzach, ale nie przypominam sobie, zeby trzeba bbylo w kurtkach na lekcji siedziec
fizdzi_*izdzi