UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Janek2345 - Konczylem szkole w 2006 roku, wtedy dopiero zaczynali wymiane okien na korytarzach, ale nie przypominam sobie, zeby trzeba bbylo w kurtkach na lekcji siedziec

fizdzi_*izdzi

Anuluj