A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No i gra gitarra. Nowa Prawico! Jak się ludzie na ych pblpdzonych, nieodśnieżonych chodnikach połamia poobijaja to. .można ładna kaske wyszarpnąc od UM Elbląg w ramach odszkodowania. Nie bac się, ludzie, karać urzędasów, niech płaca.
Właśnie się wyrżnęłam na chodniku. Cztery litery bolą jak diabli, ale na szczęście nic poważniejszego się nie stało. Chodniki nie odśnieżone, nie posypane, niemiłosiernie śliskie. Pługi jak zawsze usypują zaspy przy ulicy i nie ma nawet jak przejść w wyznaczonych miejscach. Kierowcy swoje uprosili, na pieszych nikt nigdy nie zwraca uwagi.
Czemu jest tak, że jak sie napisze w gazecie o problemie, nagle problem zostanie załatwiony ?Przed chwilą małytraktorek odśnieżył ulice Chopina, Skłodowsiej-Curie i Kopernika, ale tak nieudolnie zwalając cały śnieg z ulic na chodniki i POd drzwi klatek schodowych. gratuluje poczucia chumoru kierowcy traktorka.
obserwuje przejazdy tz pługów po ulicach. jest pytanie do służb miasta-kto ma odgarnąć, snieg z zasypanych zatok postojowych na ulicach zasypanych przez pługi, na ul wiejskiej zatoki są dokładnie zasypane no i znaki na ulicy -zakazujące zatrzymywania. gdzie pozostawić samochód
prztnajmniej cały ten syf jest przykryty. choć na chwile trochę frajdy :)
"obserwuje przejazdy tz pługów po ulicach. jest pytanie do służb miasta-kto ma odgarnąć, snieg z zasypanych zatok postojowych na ulicach zasypanych przez pługi, na ul wiejskiej zatoki są dokładnie zasypane no i znaki na ulicy -zakazujące zatrzymywania. gdzie pozostawić samochód"
Znając życie to pewnie miasto odśnieża tylko ulice do niego należące a te zatoczki pewnie należą do spółdzielni czy wspólnoty więc musicie się martwić sami. .. A co odśnieżania ulic to samochody jeżdżą z podniesionymi pługami, paka pełna piachu ale nic nie sypie więc co się dziwić, że jest tak a nie inaczej. Może nasz urząd miejski poszedłby śladem innych większych miast i wymagał od firmy odśnieżającej aby w swoich pojazdach miały GPS + czujnik opuszczenia pługu i włączenia piaskarki - dzięki temu można łatwo wyeliminować "puste" przejazdy robione w celu nabicia kasy.
Od momentu jak pierwszy raz przyjechałam do Elbląga do dnia wczorajszego miałam obojętny stosunek do tego miasta, jednak dzisiaj się załamałam. Człowiek po chodniku musi iść jak na szpilkach. U mnie w mieście, dużo mniejszym od Elbląga jest obowiązek każdego mieszkańca aby sprzątnął chodnik przed swoją posesją, jeśli tego nie zrobi nakładana jest na niego kara, a tutaj nikogo to nie interesuje. Ludzie wszystko sobie połamią a nikt nawet palcem nie kiwnie, żeby coś zrobić. Po prostu brak słów, więcej po prostu pisać się nie chce. ..
odśnieżanie w tym roku tragedia!!!!!
jeśli uważacie że ulice są dobrze odśnieżone, firma totalnie nie daje rady. .. ..
a dopiero opadów skromnych jest dwa dni
pozdrawiam kierowców
Jaka znowu Zima ???. Przecież nasi drodzy POlitycy uważają Polskę za "Zieloną Wyspę" (Tropikalną) więc skąd ten śnieg. To napewno jakaś propaganda :)
A na Górze Chrobrego mimo zapewnień nic się nie dzieje. W niedziele wszystko zamknięte na klucz. Stoki nie przygotowane, wypożyczalnia sprzętu zamknięta, bar zamkniętych i wiele zawiedzionych osób. Szkoda bo miała być tak fajnie.