UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czemu jest tak, że jak sie napisze w gazecie o problemie, nagle problem zostanie załatwiony ?Przed chwilą małytraktorek odśnieżył ulice Chopina, Skłodowsiej-Curie i Kopernika, ale tak nieudolnie zwalając cały śnieg z ulic na chodniki i POd drzwi klatek schodowych. gratuluje poczucia chumoru kierowcy traktorka.