UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A na Górze Chrobrego mimo zapewnień nic się nie dzieje. W niedziele wszystko zamknięte na klucz. Stoki nie przygotowane, wypożyczalnia sprzętu zamknięta, bar zamkniętych i wiele zawiedzionych osób. Szkoda bo miała być tak fajnie.

ajasadze