UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A na Górze Chrobrego mimo zapewnień nic się nie dzieje. W niedziele wszystko zamknięte na klucz. Stoki nie przygotowane, wypożyczalnia sprzętu zamknięta, bar zamkniętych i wiele zawiedzionych osób. Szkoda bo miała być tak fajnie.

ajasadze

Anuluj