A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wczoraj po 20 jak wracałam z pracy to 12-tego lutego chodnik odsniezony moze i byl ale lod pozostal a piachu zero, moze trzeba z wlasnym piachem na ulice wychodzic?????
Tak a na dworcu ludzie sie przewracaja bynajmniej rano nic nie odśnieżone i wogole
chyba media i internet jest zbyt powszechne. .w 1798 r nie mieli takich problemow i nie plakali. .. i zapewne chcecie zeby na kazdej ulicy (policzmy ile jest ulic w Elblagu ?) stal koles z lopata i miazdzyl kazdy platek sniegu nie ? zaplaccie za to. .. malkontenci .. sami dupy sprzed klawiatury nie rusza tylko narzekaja jak to im sle bo 3 cm sniegu spadly.
Fajnie się czyta te Wasze narzekania.
A weźcie się do roboty i sami odśnieżcie chodniki i ulice. Tak statystycznie licząc tylko od początku grudnia to przez znaczną część tego okresu czasu, ulice i chodniki były wzorowo odśnieżone :), tylko w kilku ostatnich dniach jest trochę gorzej, ale ja nie narzekam.
Pozdrawiam
firma blysk odpowiada za czystosc przystankow i za odsnierzanie
firma blysk odpowiada za czystosc przystankow i za odsnierzanie
Bo zimą to chodzi się w dobrym obuwiu a nie w szpileczkach, damusie za 5gr. Jak zwykle, źle i nie dobrze, wziąć łopaty do rąk i brać się za odśnieżanie a nie czekacie aż ktoś to za Was zrobi. Jakie to się wszytko wygodne zrobiło! Polak to tylko narzekać potrafi.