UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
"obserwuje przejazdy tz pługów po ulicach. jest pytanie do służb miasta-kto ma odgarnąć, snieg z zasypanych zatok postojowych na ulicach zasypanych przez pługi, na ul wiejskiej zatoki są dokładnie zasypane no i znaki na ulicy -zakazujące zatrzymywania. gdzie pozostawić samochód" Znając życie to pewnie miasto odśnieża tylko ulice do niego należące a te zatoczki pewnie należą do spółdzielni czy wspólnoty więc musicie się martwić sami. .. A co odśnieżania ulic to samochody jeżdżą z podniesionymi pługami, paka pełna piachu ale nic nie sypie więc co się dziwić, że jest tak a nie inaczej. Może nasz urząd miejski poszedłby śladem innych większych miast i wymagał od firmy odśnieżającej aby w swoich pojazdach miały GPS + czujnik opuszczenia pługu i włączenia piaskarki - dzięki temu można łatwo wyeliminować "puste" przejazdy robione w celu nabicia kasy.
k.