UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Od momentu jak pierwszy raz przyjechałam do Elbląga do dnia wczorajszego miałam obojętny stosunek do tego miasta, jednak dzisiaj się załamałam. Człowiek po chodniku musi iść jak na szpilkach. U mnie w mieście, dużo mniejszym od Elbląga jest obowiązek każdego mieszkańca aby sprzątnął chodnik przed swoją posesją, jeśli tego nie zrobi nakładana jest na niego kara, a tutaj nikogo to nie interesuje. Ludzie wszystko sobie połamią a nikt nawet palcem nie kiwnie, żeby coś zrobić. Po prostu brak słów, więcej po prostu pisać się nie chce. ..