UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i gra gitarra. Nowa Prawico! Jak się ludzie na ych pblpdzonych, nieodśnieżonych chodnikach połamia poobijaja to. .można ładna kaske wyszarpnąc od UM Elbląg w ramach odszkodowania. Nie bac się, ludzie, karać urzędasów, niech płaca.

Alojzy

Anuluj