UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i gra gitarra. Nowa Prawico! Jak się ludzie na ych pblpdzonych, nieodśnieżonych chodnikach połamia poobijaja to. .można ładna kaske wyszarpnąc od UM Elbląg w ramach odszkodowania. Nie bac się, ludzie, karać urzędasów, niech płaca.
Alojzy