UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Właśnie się wyrżnęłam na chodniku. Cztery litery bolą jak diabli, ale na szczęście nic poważniejszego się nie stało. Chodniki nie odśnieżone, nie posypane, niemiłosiernie śliskie. Pługi jak zawsze usypują zaspy przy ulicy i nie ma nawet jak przejść w wyznaczonych miejscach. Kierowcy swoje uprosili, na pieszych nikt nigdy nie zwraca uwagi.
Liściem