UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

obserwuje przejazdy tz pługów po ulicach. jest pytanie do służb miasta-kto ma odgarnąć, snieg z zasypanych zatok postojowych na ulicach zasypanych przez pługi, na ul wiejskiej zatoki są dokładnie zasypane no i znaki na ulicy -zakazujące zatrzymywania. gdzie pozostawić samochód

INWALIDA

Anuluj