UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaka znowu Zima ???. Przecież nasi drodzy POlitycy uważają Polskę za "Zieloną Wyspę" (Tropikalną) więc skąd ten śnieg. To napewno jakaś propaganda :)

amidamarhu

Anuluj