UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaka znowu Zima ???. Przecież nasi drodzy POlitycy uważają Polskę za "Zieloną Wyspę" (Tropikalną) więc skąd ten śnieg. To napewno jakaś propaganda :)
amidamarhu
Jaka znowu Zima ???. Przecież nasi drodzy POlitycy uważają Polskę za "Zieloną Wyspę" (Tropikalną) więc skąd ten śnieg. To napewno jakaś propaganda :)
amidamarhu