UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

odśnieżanie w tym roku tragedia!!!!! jeśli uważacie że ulice są dobrze odśnieżone, firma totalnie nie daje rady. .. .. a dopiero opadów skromnych jest dwa dni pozdrawiam kierowców


Anuluj