UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
odśnieżanie w tym roku tragedia!!!!! jeśli uważacie że ulice są dobrze odśnieżone, firma totalnie nie daje rady. .. .. a dopiero opadów skromnych jest dwa dni pozdrawiam kierowców
odśnieżanie w tym roku tragedia!!!!! jeśli uważacie że ulice są dobrze odśnieżone, firma totalnie nie daje rady. .. .. a dopiero opadów skromnych jest dwa dni pozdrawiam kierowców