UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Właśnie się wyrżnęłam na chodniku. Cztery litery bolą jak diabli, ale na szczęście nic poważniejszego się nie stało. Chodniki nie odśnieżone, nie posypane, niemiłosiernie śliskie. Pługi jak zawsze usypują zaspy przy ulicy i nie ma nawet jak przejść w wyznaczonych miejscach. Kierowcy swoje uprosili, na pieszych nikt nigdy nie zwraca uwagi.

Liściem

Anuluj