UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

obserwuje przejazdy tz pługów po ulicach. jest pytanie do służb miasta-kto ma odgarnąć, snieg z zasypanych zatok postojowych na ulicach zasypanych przez pługi, na ul wiejskiej zatoki są dokładnie zasypane no i znaki na ulicy -zakazujące zatrzymywania. gdzie pozostawić samochód

INWALIDA