UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu jest tak, że jak sie napisze w gazecie o problemie, nagle problem zostanie załatwiony ?Przed chwilą małytraktorek odśnieżył ulice Chopina, Skłodowsiej-Curie i Kopernika, ale tak nieudolnie zwalając cały śnieg z ulic na chodniki i POd drzwi klatek schodowych. gratuluje poczucia chumoru kierowcy traktorka.