154
02.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
chyba jednak powaznie zaczac trzeba myslec o relokacji do gdanska, tutaj tylko: emeryci, pracownicy budzetowki, trepy, pumpiarze i fryzjerzy i fryzjerzy... Nawet sklepy swieca pustkami i nie tylko 1 go maja... Za dekade dwie bedzie tutaj 50 tys mieszkancow i pustostany...
małe miki (2026.02.02)

info

8  
  6
@Mucha plujka - No i Pan G. przez lata kosił siano i nic nie wyremontował. Ani dachu, ani suwnic ani dźwigów, tylko siedział cichutko licząc miesięcznie gruby szmal... Bardzo dobrze niech się przenoszą, i tak długo jeszcze będą działać.
Mlynarz (2026.02.02)
Firma nie planuje zwalniać bo musieli by dać odprawę więc zmienia lokalizację razem z załogą. Sami się zwolnią po przeliczeniu kosztów i czasu dojazdu do I z pracy.. tak wyszły te strajki że po zwolnieniu się samemu nie będzie nawet kurowniowki, to nawalczyli.
Achhh (2026.02.02)

info

9  
  1
To was rozegrali koncertowo. Nikogo nie zwalniamy ale widzimy sie w nowej lokalizacji na stanowiskach pracy o godzinie 6-tej. Osoby o naglym zachorowaniu otrzymaja pensje miesieczne dalszym uzdrowiem zajmie sie komisja lekarska powolana przez zus. Normalnie koncetrowo. Z drugiej strony sie nie dziwię, jak maha placić pracownikowi wiecej to wolą korzystać z lokaliacji z wiekszymi perspektywami, z bezposrednim dostepem do morza, z infrastruktura gdzie ciezkie gabarty portowym dzigom nie straszne.
Bedzie bieda (2026.02.03)

info

8  
  0
To jest problem dla biedronek i lidlów w tym mieście. Trzeba będzie wzmocnić ochronę i kamer dołożyć ponieważ kilkaset głodnych przybędzie. Tak się kończy nastawienie anty na rozwój.. Nic nie robić, nic nie ulepszać, obwodnic nie budować itd itd
No i mata (2026.02.03)

info

5  
  0
Kto jest właścicielem budynków? To jakaś elbląska firma?
(2026.02.03)
Myślę że na tę okoliczność, ratusz powinien postawić adekwatną figurkę piekarczyka i odtrąbić sukces.
Taka koncepcja (2026.02.03)

info

6  
  1
Nie ma co węszyć, jak cały Zamech poszedł za milion dolarów, czyli firma z majątkiem zajmującym pół miasta i rynkami zbytu na całym świecie, poszła za cenę 5 limuzyn, ci w Szwajcarii naprawdę musieli mieć ubaw. Negocjacje to chyba były podobne do tych, jakie prowadzili Holendrzy z Indianami w sprawie zakupu Manhattanu...
(2026.02.03)
@może trzeba spełniać obietn - W gminie mają hale, na A1 są biura.
Ferdek.Schichau (2026.02.03)
Pan na (wysokiej) emeryturze czy z budżetówki? Bo chyba tym tylko można tłumaczyć zachwyt życiem w Elblągu
(2026.02.03)