UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

chyba jednak powaznie zaczac trzeba myslec o relokacji do gdanska, tutaj tylko: emeryci, pracownicy budzetowki, trepy, pumpiarze i fryzjerzy i fryzjerzy... Nawet sklepy swieca pustkami i nie tylko 1 go maja... Za dekade dwie bedzie tutaj 50 tys mieszkancow i pustostany...

małe miki

Anuluj