UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Firma nie planuje zwalniać bo musieli by dać odprawę więc zmienia lokalizację razem z załogą. Sami się zwolnią po przeliczeniu kosztów i czasu dojazdu do I z pracy.. tak wyszły te strajki że po zwolnieniu się samemu nie będzie nawet kurowniowki, to nawalczyli.
Achhh