UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To was rozegrali koncertowo. Nikogo nie zwalniamy ale widzimy sie w nowej lokalizacji na stanowiskach pracy o godzinie 6-tej. Osoby o naglym zachorowaniu otrzymaja pensje miesieczne dalszym uzdrowiem zajmie sie komisja lekarska powolana przez zus. Normalnie koncetrowo. Z drugiej strony sie nie dziwię, jak maha placić pracownikowi wiecej to wolą korzystać z lokaliacji z wiekszymi perspektywami, z bezposrednim dostepem do morza, z infrastruktura gdzie ciezkie gabarty portowym dzigom nie straszne.
Bedzie bieda