UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę że na tę okoliczność, ratusz powinien postawić adekwatną figurkę piekarczyka i odtrąbić sukces.
Taka koncepcja
Myślę że na tę okoliczność, ratusz powinien postawić adekwatną figurkę piekarczyka i odtrąbić sukces.
Taka koncepcja