154
02.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zamiast się przerzucać polityką i teoriami, warto najpierw zrozumieć, czym w ogóle zajmuje się MAAG. To nie jest firma, która wozi kartony z Allegro, tylko ciężkie przekładnie przemysłowe, często ważące powyżej 100 ton. Takie rzeczy nie jeżdżą sobie po drogach jak tir z paletami - każdy przejazd wymaga zezwoleń, ekspertyz, analiz mostów i całej logistyki, którą można by opisać w kilku odcinkach Discovery. Port nie rozwiązuje problemu, jeśli rzeka przez kilka miesięcy jest skuta lodem. To nie jest biznes sezonowy. Działa przez cały rok A co do budynków - to po prostu koniec pewnej epoki. Bardzo możliwe, że skończy się to kolejną Biedronką albo Lidlem, bo taka jest realna polityka miasta.
Discovery (2026.02.02)
obudź się PiSu nie ma i nie bedzie
Elblagi (2026.02.02)
Jeśli firma chce działać globalnie, musi mieć realny dostęp do portu morskiego. Nie „symboliczny”, nie „kiedyś tam”, tylko praktyczny, codzienny dostęp do infrastruktury. Bo tylko tam są terminale, dźwigi i możliwości przeładunku ciężkich elementów na statki oceaniczne. Bez tego nie ma mowy o globalnym łańcuchu dostaw i rozwoju na globalnym rynku
Discovery (2026.02.02)

info

14  
  0
@Discovery - Gdańsk też jest skuty lodem.
(2026.02.02)
@Bama Electric - Tak to tylko bama
(2026.02.02)
To nie jest wina prezydenta, tylko właściciela budynku, który jest tak skąpy, że dziury najchętniej by błotem zaślepił, żeby jak najtaniej.
(2026.02.02)
Szkoda. Tragedia dla miasta.
bra (2026.02.02)

info

6  
  2
@Lokals - Idziesz dobrym tropem
(2026.02.02)
Niestety miasto tonie i nikt z decydentów nie zadaje sobie pytania "jak to naprawić?", ponieważ przed tym pytaniem pojawia się zadanie najtrudniejsze, uświadomienie sobie, że okręt nabiera wody.
(2026.02.02)

info

7  
  5
@Były mieszkaniec - Lepiej jest, nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
(2026.02.02)