154
02.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zainwestujemy w kolejne osiedle i będzie git.
(2026.02.03)

info

3  
  1
Może transport udałoby się zorganizować? Autobusy? Współdzielenie kosztów? Skoro tak zalezy na obecnej kadrze. Co to za odległość 60km? Żadna
(2026.02.03)

info

2  
  3
A co na to związki zawodowe ? tam chyba działa ta sama organizacja która równie "skutecznie" reprezentowała pracowników zamknietej odlewni.
Kiedy strajk ? (2026.02.03)
Ile już trwa ta przepychanka z portem? Transport wodny jest na poziomie nikłym. Czy naprawdę nikt nie ma ambicji i odwagi żeby ten temat ruszyć?
(2026.02.03)
@Kiedy strajk ? - Hania dwojga nazwisk/ grzywka do boju !
(2026.02.03)
@Kiedy strajk ? - Może "wymienili" im wode w akwarium i siedza cicho :)
(2026.02.03)
Elblag juz Warmia pelna geba. Niedlugo beda mleczarnie i agroturystyka. Cala nadzieja w radcy piekarskim Jedrzeju Mirabelce. Jak on i jego koledzy przejma stery, to port w Baltimore sie chowa.
Karolvvvv (2026.02.03)

info

1  
  0
,Firma eksploatowała sprzęt to chyba powinna dbać o niego. To samo hale powinno się remontować na bieżąco.
(2026.02.03)
Ano właśnie, powinno się. Tylko że hale i sprzęt nie są własnością tej firmy, a pewnego człowieka, który firmie to wynajmuje, nie za darmo oczywiście! Właściciel odpowiada za stan nieruchomości. Więc nie wprowadzaj czytelników w błąd. Nie robisz pewnie tego celowo... Choć nigdy nie wiadomo...
(2026.02.03)
Osoba prywatna zdążyła na, ,czas, ,?
akuku (2026.02.03)

info

1  
  0