A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zainwestujemy w kolejne osiedle i będzie git.
Może transport udałoby się zorganizować? Autobusy? Współdzielenie kosztów? Skoro tak zalezy na obecnej kadrze. Co to za odległość 60km? Żadna
A co na to związki zawodowe ? tam chyba działa ta sama organizacja która równie "skutecznie" reprezentowała pracowników zamknietej odlewni.
Ile już trwa ta przepychanka z portem? Transport wodny jest na poziomie nikłym. Czy naprawdę nikt nie ma ambicji i odwagi żeby ten temat ruszyć?
@Kiedy strajk ? - Hania dwojga nazwisk/ grzywka do boju !
@Kiedy strajk ? - Może "wymienili" im wode w akwarium i siedza cicho :)
Elblag juz Warmia pelna geba. Niedlugo beda mleczarnie i agroturystyka. Cala nadzieja w radcy piekarskim Jedrzeju Mirabelce. Jak on i jego koledzy przejma stery, to port w Baltimore sie chowa.
,Firma eksploatowała sprzęt to chyba powinna dbać o niego. To samo hale powinno się remontować na bieżąco.
Ano właśnie, powinno się. Tylko że hale i sprzęt nie są własnością tej firmy, a pewnego człowieka, który firmie to wynajmuje, nie za darmo oczywiście! Właściciel odpowiada za stan nieruchomości. Więc nie wprowadzaj czytelników w błąd. Nie robisz pewnie tego celowo... Choć nigdy nie wiadomo...
Osoba prywatna zdążyła na, ,czas, ,?