UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest problem dla biedronek i lidlów w tym mieście. Trzeba będzie wzmocnić ochronę i kamer dołożyć ponieważ kilkaset głodnych przybędzie. Tak się kończy nastawienie anty na rozwój.. Nic nie robić, nic nie ulepszać, obwodnic nie budować itd itd

No i mata

Anuluj