Wybrany wątek opinii
Elbląg to dziura więc co się dziwić że firma ucieka wy ludzie też uciekajcie
Do moderacji
Odpowiedz
6
8
@Były mieszkaniec - Mów za siebie bo ja namawiam ludzi aby tu zostawali i wracali jeśli maja tylko taką możliwość i powiem więcej że Elbląga jest najlepszym miejscem do życia jeśli ma się pracę a z pracą jest różnie bez względu na miasto w Polsce. Ja w życiu stąd nie wyjadę bo kocham to miasto i żyje tu i mieszkam od urodzenia już ponad 50 lat i jest mi tu dobrze jak nigdzie indziej. Pozdrawiam serdecznie.
Do moderacji
Odpowiedz
13
5
Każdy ma wady... ta jest twoją
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@Były mieszkaniec - Lepiej jest, nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Pan na (wysokiej) emeryturze czy z budżetówki? Bo chyba tym tylko można tłumaczyć zachwyt życiem w Elblągu
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Hahaha, chyba masz dobrze dobrane leki? Poleć innym, może też poczują to co Ty i zobaczą coś w tej dziurze.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1