UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Firma nie planuje zwalniać bo musieli by dać odprawę więc zmienia lokalizację razem z załogą. Sami się zwolnią po przeliczeniu kosztów i czasu dojazdu do I z pracy.. tak wyszły te strajki że po zwolnieniu się samemu nie będzie nawet kurowniowki, to nawalczyli.
Achhh