UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Firma nie planuje zwalniać bo musieli by dać odprawę więc zmienia lokalizację razem z załogą. Sami się zwolnią po przeliczeniu kosztów i czasu dojazdu do I z pracy.. tak wyszły te strajki że po zwolnieniu się samemu nie będzie nawet kurowniowki, to nawalczyli.

Achhh

Anuluj