Wybrany wątek opinii

Maag się wyprowadza z Elbląga do Gdanska wskazujac na brak perspektyw rozwoju w naszym miescie. Tymczasem niedawno do Elblaga spod Gadnska sprowadzil sie Rockfin uzasadniając to wlasnie większymi możliwościami w Elblągu. Nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że firmami tymi kierują bracia W. Widac bracia reprezentują dwie rozne optyki biznesowe. W sumie dla Elbląga saldo wyjdzie jakby na zero
(2026.02.02)
Roszady biznesowe. Stoczniowa to potężny potencjał hal produkcyjnych.
(2026.02.02)
Siedziba Rockfin jest w gminie Elbląg a nie na terenie miasta
może trzeba spełniać obietn (2026.02.02)
@może trzeba spełniać obietn - W gminie mają hale, na A1 są biura.
Ferdek.Schichau (2026.02.03)
Za 5 lat przeprowadzka w drugą stronę bo dostaną ulgi podatkowe.
Anonimek1 (2026.02.03)
Nic sprowadził tylko otworzył oddział... i żadnej w tym wsparcia miasta. Generalnie wykorzystuje fakt tańszej siły roboczej i tyle.
Oleg (2026.02.03)
Powrót do komentarzy