UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To was rozegrali koncertowo. Nikogo nie zwalniamy ale widzimy sie w nowej lokalizacji na stanowiskach pracy o godzinie 6-tej. Osoby o naglym zachorowaniu otrzymaja pensje miesieczne dalszym uzdrowiem zajmie sie komisja lekarska powolana przez zus. Normalnie koncetrowo. Z drugiej strony sie nie dziwię, jak maha placić pracownikowi wiecej to wolą korzystać z lokaliacji z wiekszymi perspektywami, z bezposrednim dostepem do morza, z infrastruktura gdzie ciezkie gabarty portowym dzigom nie straszne.

Bedzie bieda

Anuluj