UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest problem dla biedronek i lidlów w tym mieście. Trzeba będzie wzmocnić ochronę i kamer dołożyć ponieważ kilkaset głodnych przybędzie. Tak się kończy nastawienie anty na rozwój.. Nic nie robić, nic nie ulepszać, obwodnic nie budować itd itd
No i mata