UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest problem dla biedronek i lidlów w tym mieście. Trzeba będzie wzmocnić ochronę i kamer dołożyć ponieważ kilkaset głodnych przybędzie. Tak się kończy nastawienie anty na rozwój.. Nic nie robić, nic nie ulepszać, obwodnic nie budować itd itd

No i mata