Wybrany wątek opinii

Kolejny sukces gospodarczy Missana brawo!!!
(2026.02.02)
Czyli wg ciebie to prezydent kieruje prywatnym zakładem pracy?
(2026.02.02)
Po takich komentarzach to się zastanawiam czy prezydent kieruje czymś innym poza kontem na facebooku? A kierownik do spraw przedsiębiorczości powołany przez prezydenta to co robi? Jak miasto nie ma żadnego wpływu na gospodarkę to proponuję zwolnić etat. Zaoszczędzone pieniądze przydadzą się na remonty dróg.
(2026.02.02)
To nie jest wina prezydenta, tylko właściciela budynku, który jest tak skąpy, że dziury najchętniej by błotem zaślepił, żeby jak najtaniej.
(2026.02.02)
Kto jest właścicielem budynków? To jakaś elbląska firma?
(2026.02.03)
Ile już trwa ta przepychanka z portem? Transport wodny jest na poziomie nikłym. Czy naprawdę nikt nie ma ambicji i odwagi żeby ten temat ruszyć?
(2026.02.03)
Powrót do komentarzy