Wybrany wątek opinii
Kolejny sukces gospodarczy Missana brawo!!!
Do moderacji
Odpowiedz
92
41
Czyli wg ciebie to prezydent kieruje prywatnym zakładem pracy?
Do moderacji
Odpowiedz
22
12
Po takich komentarzach to się zastanawiam czy prezydent kieruje czymś innym poza kontem na facebooku? A kierownik do spraw przedsiębiorczości powołany przez prezydenta to co robi? Jak miasto nie ma żadnego wpływu na gospodarkę to proponuję zwolnić etat. Zaoszczędzone pieniądze przydadzą się na remonty dróg.
Do moderacji
Odpowiedz
33
8
To nie jest wina prezydenta, tylko właściciela budynku, który jest tak skąpy, że dziury najchętniej by błotem zaślepił, żeby jak najtaniej.
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
Kto jest właścicielem budynków? To jakaś elbląska firma?
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Ile już trwa ta przepychanka z portem? Transport wodny jest na poziomie nikłym. Czy naprawdę nikt nie ma ambicji i odwagi żeby ten temat ruszyć?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0