UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan na (wysokiej) emeryturze czy z budżetówki? Bo chyba tym tylko można tłumaczyć zachwyt życiem w Elblągu
Pan na (wysokiej) emeryturze czy z budżetówki? Bo chyba tym tylko można tłumaczyć zachwyt życiem w Elblągu