A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Już nie te czasy byśmy musieli się wzorować i naśladować dekrety innych państw. Widać że mało świata widziałeś bo próbujesz coś zaimponować, tyko że by ciebie zrozumieć trzeba się zaniżyć do twojego poziomu a to nie będzie takie proste !
Jak ci się taka ustawa podoba, to już jedź do Holandii, a w Polsce daj żyć normalnym ludziom...
@qwerty.. - Od dekad płacimy. Deficyt był jest i będzie. Prawda się nie sprzeda w ustach polityków opozycji. Wzrost wpływów z VAT, obniżenie luki VAT, spadek inflacji, wzrost PKB. Przynajmniej nie zaciągnęli hamulca gospodarce jak Morawiecki.
Ja nie rozumiem jak mieszkańcy Elbląga mogą głosować na PO. Przecież oni niszczą rujnują nasze miasto. Cały czas spada liczba mieszkańców Elbląga, W Elblągu są słabo realizowane inwestycje, Elbląg stał się jednym z najgorszym miast do życia,
Zwykły pieniacz polityczny który w życiu nic nie potrafi więc za politykę się wziął i zamiast marnować swoje marnuje publiczne Walczyć to ty możesz na wojnie a w łuni to jest pytanie o pożyczkę
@qwerty.. - @ 700 mld deficytu i bezrobocie w górę... Wystarczyło 8 lat kaczyzmu
Co on może tam wywalczyć - jak on tam nic nie znaczy.
Wstyd za elblążan którzy na niego głosowali. Jakby nie mogli na swojaka Znowu powstanie coś w stylu zimnych term w Lidzbarku. Elbląg nic nie dostanie, może jakieś grosze. Elbląskie KO nic nie może, a moze motorówka pomoże.
123 mld gdyby pis był u władzy to połowa do rydzyka a część na inne kościoły, garnki, patelnie. Reszta dla wiadomo kogo
walcza o to zeby jak najwiecej urwac dla siebie i kolesi.