Wybrany wątek opinii
700 mld deficytu i bezrobocie w górę. Niebawem wszyscy zapłacimy.
Do moderacji
Odpowiedz
23
1
@qwerty.. - Od dekad płacimy. Deficyt był jest i będzie. Prawda się nie sprzeda w ustach polityków opozycji. Wzrost wpływów z VAT, obniżenie luki VAT, spadek inflacji, wzrost PKB. Przynajmniej nie zaciągnęli hamulca gospodarce jak Morawiecki.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@qwerty.. - @ 700 mld deficytu i bezrobocie w górę... Wystarczyło 8 lat kaczyzmu
Do moderacji
Odpowiedz
2
3