Wybrany wątek opinii

700 mld deficytu i bezrobocie w górę. Niebawem wszyscy zapłacimy.
qwerty.. (2025.12.12)
@qwerty.. - Od dekad płacimy. Deficyt był jest i będzie. Prawda się nie sprzeda w ustach polityków opozycji. Wzrost wpływów z VAT, obniżenie luki VAT, spadek inflacji, wzrost PKB. Przynajmniej nie zaciągnęli hamulca gospodarce jak Morawiecki.
(2025.12.12)
@qwerty.. - @ 700 mld deficytu i bezrobocie w górę... Wystarczyło 8 lat kaczyzmu
Krajobraz po pisie (2025.12.12)
Powrót do komentarzy