UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już nie te czasy byśmy musieli się wzorować i naśladować dekrety innych państw. Widać że mało świata widziałeś bo próbujesz coś zaimponować, tyko że by ciebie zrozumieć trzeba się zaniżyć do twojego poziomu a to nie będzie takie proste !

Obywatel świata

Anuluj