UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja nie rozumiem jak mieszkańcy Elbląga mogą głosować na PO. Przecież oni niszczą rujnują nasze miasto. Cały czas spada liczba mieszkańców Elbląga, W Elblągu są słabo realizowane inwestycje, Elbląg stał się jednym z najgorszym miast do życia,