Wybrany wątek opinii
Wstyd za elblążan którzy na niego głosowali. Jakby nie mogli na swojaka Znowu powstanie coś w stylu zimnych term w Lidzbarku. Elbląg nic nie dostanie, może jakieś grosze. Elbląskie KO nic nie może, a moze motorówka pomoże.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@bra - wstyd za elblązan którzy na pis głosowali prawda wet?
Do moderacji
Odpowiedz
3
4