Wybrany wątek opinii

Wstyd za elblążan którzy na niego głosowali. Jakby nie mogli na swojaka Znowu powstanie coś w stylu zimnych term w Lidzbarku. Elbląg nic nie dostanie, może jakieś grosze. Elbląskie KO nic nie może, a moze motorówka pomoże.
bra (2025.12.12)
@bra - wstyd za elblązan którzy na pis głosowali prawda wet?
jawamkaczoraniewybieralem (2025.12.12)
Powrót do komentarzy